GOLDEN-egg-IRANSOTE

مزایای خرید از ایران صوت

فروشگاه ایران صوت برای حمایت از حقوق مشتریانی که به صورت آنلاین سفارشات خود را ثبت می نمایند دارای طرح ویژه اعتباری است. در این طرح کاربران با هر خرید به مجموعه خرید های خود می افزایند و با ثبت و ذخیره شدن اطلاعات آنها در حساب کاربری، در سفارشات آنلاین بعدی تخفیفات ویژه ای دریافت می نمایند. لازم به ذکر است این طرح اعتباری به تازگی راه اندازی گردیده است و کاربرانی که قبل از مورخ ۳۰ خردادماه ۱۳۹۷ خرید های آنلاین انجام داده اند، شامل این طرح نمی شوند. جدول طبقه بندی اکانت های ویژه ایران صوت به شرح ذیل می باشد.

درباره فروشگاه اینترنتی ایران صوت

فروشگاه اینترنتی ایران صوت فعالیت خود را از سال ۱۳۹۰ آغاز کرد و به عنوان فروشنده تجهیزات استودیویی طیف وسیعی از محصولات موجود در بازار را در سبد کالای خود قرارداد. این فروشگاه اینترنتی به عنوان کانال ارتباطی فروش سخت افزار و نرم افزار های استودیویی در بازار اینترنتی ، با فعالیت روز افزون ، مورد استقبال بسیاری از هنرمندان حرفه ای موسیقی قرار گرفت و با توجه به در خواست کاربرانی که از این وب سایت به عنوان مرجع قیمت و بروزرسانی اطلاعات فنی  خود استفاده می کردند ، ساختار وب سایت را هر روز جدیدتر و پیشرفته تر از پیش می نماید. بدیهی است این امر در جهت رضایتمندی مشتریان ، سهولت در استفاده از امکانات وب سایت و دسترسی هر چه سریع تر به نتیجه دلخواه و انتخاب محصول مورد نیاز  کاربران انجام شده است.
ایران صوت در حال حاضر یکی از عرضه کنندگان تجهیزات استودیویی است که برای اکثر کاربران حرفه ای در عرصه موسیقی و سینما شناخته شده است، این مجموعه یک فروشگاه آنلاین است که طیف وسیع، کامل و حرفه ای، از محصولات صدابرداری را در خود گنجانده است. از علل محبوبیت ایران صوت بین کاربرانش میتوان به عرضه محصولات صد در صد اورجینال با گارانتی معتبر، مشاوره رایگان، عرضه اطلاعات دقیق و صحیح، استفاده از پرسنل مجرب و کار آزموده، انعکاس دقیق و کارشناسی شده در ثبت اطلاعات تجهیزات قابل عرضه است.