GOLDEN-egg-IRANSOTE

خرید اقساطی محصولات در ایران صوت

 

فروشگاه اینترنتی ایران صوت جهت رفاه حال مشتریان شروع به فروش اقساطی اقلام موجود در وبسایت خود نموده است که با مدت بازپرداخت ۲ الی ۲۴ ماهه قابل انجام است. در این سیستم فروش تمامی کاربران مشتاق به خرید محصولات ما میتوانند برای خرید بالای ۵۰۰ هزار تومان تامین اعتبار نموده و پس از تایید، به خرید خود بپردازند.

امکان خرید اقساطی برای تمام محصولات وجود دارد تا بتوانید با خیالی راحت، خریدی شایسته را تجربه نمایید. فعلا فروش اقساط توسط یکی از شرکتهای معتبر پشتیبانی می‌شود که می‌توانید از آن‌ برای انجام فرآیند خریدهای خود بهره مند شوید. این روش توسط مجموعه بایچک پشتیبانی می‌شود و مختص به تمامی شهرهای داخل کشور است. از اینرو لازم به توضیح است قبل از هر چیز مطلع باشید که تامین و سلامت اعتبار شما توسط مجموعه دیگری خارج از مجموعه ایران صوت صورت می پذیرد، و ایران صوت موظف به انجام فروش اقساط طبق شرایط سرمایه گذار است، و امکان هیچگونه تغییر یا تأثیر گذاری در نتیجه استعلام توسط این مرکز وجود ندارد. این سبک خرید با داشتن چک بانکی امکانپذیر است،  و مراحل انجام پذیرفتن آن به شرح ذیل می باشد:

 

  • جهت خرید اقساطی ابتدا درخواست خرید خودرا با ذکر جمع مبلغ فاکتور در سایت بایچک ثبت نموده، و فرم مربوطه را تکمیل فرمایید.
  • فقط در صورتی که پس از تایید توسط مجموعه بایچک استعلام و اعتبار حساب شما تایید شود، امکان خرید با تسهیلات وجود دارد.
  • مدت زمان انتظار برای نتیجه استعلام و تامین اعتبار شما پس از تکمیل فرم، فقط ۳ روز کاری خواهد بود.
  • تاییدیه از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی می شود، و همچنین می توانید از این طریق پیگیری درخواست های قبلی، از نتیجه آن مطلع شوید.
  • تعداد اقساط برای بازپرداخت مابین ۲ الی ۲۴ ماه می باشد و مبلغ پیش پرداخت در حداقل ۲۵٪ از جمع فاکتور خرید شما است.
  • امکان پرداخت هر سه قسط در یک چک وجود دارد، و سقف خرید نامحدود می باشد.

 

ایران صوت جهت سهولت در خرید برای شما با همکاری مجموعه دیگری اقدام به برقراری فروش اقساطی نموده است، از اینرو بایچک فرآیند استعلام حساب را انجام می دهد و امکان دارد نتیجه استعلام به هر دلیلی توسط شرکت سرمایه گذار مردود اعلام شود.