GOLDEN-egg-IRANSOTE

خرید اقساطی محصولات در ایران صوت

 

فروشگاه اینترنتی ایران صوت (عرضه کننده تجهیزات صدابرداری و استودیویی) جهت رفاه حال مشتریان شروع به فروش اقساطی با روشی جدیدو سریع برای اقلام موجود در وب سایت نموده است که با مدت بازپرداخت ۲ الی ۱۲ ماهه قابل انجام است. در این سیستم فروش (در ۳۰ دقیقه) تمامی کاربران مشتاق به خرید محصولات ما میتوانند برای خرید بالای ۵ تا ۵۰ میلیون تومان تامین اعتبار نموده و پس از تایید، به خرید خود بپردازند.

خرید اقساطی و تامین اعتبار در ۳۰ دقیقه

لوگو وامسی

امکان خرید اقساطی برای تمام محصولات در بازه قیمتی ۵ الی ۵۰ میلیون تومان وجود دارد تا بتوانید با خیالی راحت، خریدی شایسته را تجربه نمایید. این روش توسط مجموعه وامسی پشتیبانی می‌شود. از اینرو لازم به توضیح است قبل از هر چیز مطلع باشید که تامین و سلامت اعتبار شما توسط مجموعه دیگری خارج از مجموعه ایران صوت صورت می پذیرد، و ایران صوت موظف به انجام فروش اقساط طبق شرایط سرمایه گذار است، و امکان هیچگونه تغییر یا تأثیر گذاری در نتیجه استعلام توسط این مرکز وجود ندارد. این سبک خرید با داشتن چک بانکی صیاد بنفش به نام شخص خریدار یا معرف ایشان امکانپذیر است،  فقط کافیست در وب سایت وامسی ثبت نام نموده و به هنگام وارد نمودن اطلاعات خود نام فروشگاه اینترنتی ایران صوت را از میان فروشندگان انتخاب فرمایید. مدت زمان انتظار برای تاییدیه حساب بانکی و تامین اعتبار برای شما پس از ۳۰ دقیقه خواهد بود. پس از دریافت تاییدیه از وب سایت vam30 با در دست داشتن مدارک خود (اصل کارت ملی و دسته چک) در ساعات کاری به مجموعه ایران صوت مراجعه نمایید.

ایران صوت جهت سهولت در خرید برای شما با همکاری مجموعه دیگری اقدام به برقراری فروش اقساطی نموده است، از اینرو وامسی فرآیند استعلام حساب را انجام می دهد و امکان دارد نتیجه استعلام به هر دلیلی توسط شرکت سرمایه گذار مردود اعلام شود.