GOLDEN-egg-IRANSOTE

خرید کالای دست دوم و کارکرده

بهتر است جهت خرید کالای دست دوم قبل از هرچیز در سایت عضو شوید و پس از آن با مشاوران مجموعه ایران صوت تماس بگیرید تا کالای مورد نظر را به نام خود سفارش دهید.

از آنجایی که از هرکدام از کالاهای دست دوم یک عدد موجود است، در ابتدا به صورت تلفنی از وجود کالا اطمینان حاصل کنید. شما میتوانید آن محصول را با پرداخت ۵۰ درصد هزینه خرید به نام خود ثبت نمایید. لازم به ذکر است پس از پرداخت بیعانه برای محصول دست دوم، ایران صوت وظیفه دارد آنرا برای بمدت یک هفته برای شما به صورت امانت نگهداری کند و در صورتی که پس از مدت ذکر شده نسبت به تسویه حساب کامل اقدام نفرمایید، امتیاز فروش آن محصول مجدادا به ایران صوت انتقال می یابد.

دریافت شماره حساب برای انتقال وجه به صورت تلفنی خواهد بود و پس از تسویه حساب کامل کالا به آدرس شما ارسال خواهد شد. زمان تحویل کالا به صورت معمول ، مشابه کالاهای دیگر است. مدت زمان ارسال کالا برای تهران ۲ ساعت و در دیگر شهر های کشور بین ۲۴ تا ۴۸ ساعت پس از تسویه حساب، خواهند بود.

 

درج کالای دست دوم در وبسایت

از آنجایی که اینجا یک مرجع تخصصی تجهیزات استودیوی صدابرداری است و بازدیدکنندگان حرفه ای بیشماری دارد. شما میتوانید کالای دست دوم خود را با شرایط زیر در این فروشگاه اینترنتی آگهی کنید و بفروش برسانید.

• نوع کالا باید دقیقا جزء محصولات موجود در دسته بندی ها و برندهای ثبت شده در فروشگاه اینترنتی ایران صوت باشد.

• الزاما کالاهای مورد نظر دارای فاکتور خرید به نام فروشنده باشند و هویت فروشنده کالا برای مجموعه ایران صوت روشن باشد. برای اشخاص شناخته نشده ارائه کارت ملی، شناسنامه یا هر مدرکی که مورد تایید این مرکز باشد الزامی است.

• به منظور تعهدات فروش این مرکز نسبت به کالای دست دوم، تمامی کالاهای دست دوم، پس از هماهنگی با واحد فروش، به آدرس این مرکز ارسال می گردند، تا شرایط تست سلامت دستگاه در واحد فنی تائید گردد. قیمت کارشناسی شده دستگاه پس از تست فنی و بررسی شرایط فیزیکی کالا، به صاحب آن اعلام می شود، و پس از آن نام کالای دست دوم در لیست محصولات قرار خواهد گرفت.

 

مهلت تست فنی و گارانتی

• تمامی کالاهای موجود در لیست دست دوم توسط کارشناسان فنی مجموعه ایران صوت مورد تست قرار گرفته اند. ولی به جهت اطمینان بیشتر از سلامت کالا،‌ برای خریداران مجوز صادر می گردد تا در صورتی که در مدت ۱۰ روز از تاریخ خرید، کالای خریداری شده دارای مشکل فنی باشد، بتوانند آن محصول را عودت دهند. ضمنا کالای دست دوم خریداری شده به غیر از میکروفون و اسپیکرها به مدت ۱ ماه دارای گارانتی هستند.

Iransot Home

ما همیشه بهترین ها را برای شما خواسته ایم.