آموزشگاه علوم صدابرداری و آهنگسازی

 

ایران صوت افتخار دارد مجموعه شهر صدای پارسیان را به عنوان همکار حرفه ای خود در زمینه آموزش علوم صدابرداری و نحوه کار با سخت افزار یا نرم افزار های استودیو آهنگسازی به کاربرانش معرفی نماید. همچنین ویدیوهای آموزشی جامع و کاربردی آهنگسازی، صدابرداری و کار با نرم افزارهای مختلفی در وبسایت موجود می باشد که میتوانید آنها را بصورت پکیج های مستقل خریداری نمایید.

 

pasrsian city

آموزشگاه شهر و صدای پارسیان 

آموزشگاه شهر صدا با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور و زیر نظر وزارت کار و امور اجتماعی از سال ۱۳۹۱ فعالیت خود را آغاز نموده است. این آموزشگاه در زمینه هنرهای نمایشی بصورت تخصصی در زمینه آموزش فنون صدابرداری استودیویی، صدابرداری اجرای زنده، میکس و مسترینگ، موسیقی الکترونیک، تکنیک های موسیقی پلی بک (دی جی) فعالیت داشته است. در کادر مربیان خود با بهره گیری از اساتید بنام و موفق کشور شیوه نوینی از آکادمیک کردن مباحث فوق را ارائه کرده است. همچنین با برگزاری کارگاه های آموزشی و حرفه ای و با استفاده از اساتید بین المللی سعی در همگام کردن دانش علمی هنرجویان با کشورهای مترقی نموده است. به زودی این آموزشگاه در زمینه های دیگر هنرهای نمایشی مانند بازیگری، کارگردانی، طراحی نور، عکاسی، صداپیشگی، دوبلاژ، موسیقی و تکنیک های نوازندگی سازهای مختلف فعالیت خود را گسترش خواهد داد.

ما پیشنهاد می کنیم قبل از هرگونه انتخاب در مورد آموزشگاه موسیقی جهت فراگیری تئوری موسیقی و صدابرداری یا نرم افزار های آهنگسازی، وب سایت شهر صدای پارسیان را مشاهده و مورد ارزیابی قرار دهید. همچنین این مرکز با همکاری مستقیم با فروشگاه اینترنتی ایران صوت به آموزش رایگان محصولات عرضه شده به کاربران و دوره های تخصصی تولید موسیقی توسط کامپیوتر می پردازد. تمامی کالاهای خریداری شده دارای یک دوره آموزشی رایگان در محل شهر صدای پارسیان هستند، برای بهره مندی از این دوره ها کارت شارژ آموزش رایگان خود را در زمان خرید از ما دریافت کرده و آنرا در هنگام مراجعه یا تماس با این مرکز آموزشی به متصدی ثبت نام تحویل نمایید تا از مزایای تخفیفی آن بهره مند گردید.

همچنین این مجموعه از سامانه آموزش آنلاین بهره می برد که اولین سامانه آموزشی آنلاین آموزشی در زمینه دروس مهندسی صدا می باشد و شامل یک پلت فرم یادگیری طراحی شده برای برگزاری دوره های آموزش غیر حضوری با زیر ساختی قدرتمند، امن و یکپارچه است. در کنار این پلت فرم هنرجویان با نصب برنامه Adobe Connect بر روی کامپیوتر و یا موبایل خود می تواند از هر نقطه ای در کلاسها و سمینارهای آنلاین آموزشگاه شهر صدا شرکت نمایند.