GOLDEN-egg-IRANSOTE

آموزشگاه علوم صدابرداری و آهنگسازی

ایران صوت افتخار دارد مجموعه آرم ملودی را به عنوان همکار حرفه ای خود در زمینه آموزش علوم صدابرداری و نحوه کار با سخت افزار یا نرم افزار های استودیو آهنگسازی به کاربرانش معرفی نماید.

 

Arm Melody Logo

آموزشگاه چند زبانه آرم ملودی 

دوره های تکنولوژی موسیقی آرم ملودی با بهره گیری از نوینترین و بروزترین روش های آموزشی از جمله RSL انگلستان، برای اولین بار در ایران اقدام به آموزش دوره تولید موسیقی (Music Production) از سطح ۱ تا ۸ نموده است. سطح ۸ این دوره آموزشی، معادل دریافت نمره ۸۰  از UCAS است و هنرجویانی که این سطح را به پایان رسانده و نمره ۸۰ را کسب کرده اند، قادر به ورود برای تحصیلات عالی می باشند. با گذراندن این دوره هنرجو می تواند در امتحانات بین المللی – در خارج از کشور – شرکت نموده و گواهینامه پایان دوره دریافت کند. این دوره فرصت کسب مهارتها و فراگیری دانش لازم در زمینه تولید موسیقی طبق استاندارد جهانی و سرفصل مشخص شده توسط RSL را فراهم نموده است.

RSL Certificate

این دوره شامل بخش های تئوری تولید موسیقی، مهارت های شنیداری و مهارت های عملی می باشد، که پیشنهاد می کنیم، لیست سرفصلها و توضیحات بیشتر این دوره آموزشی تولید موسیقی، را مطالعه فرمایید.

 

ما پیشنهاد می کنیم قبل از هرگونه انتخاب در مورد آموزشگاه موسیقی جهت فراگیری تئوری موسیقی و صدابرداری یا نرم افزار های آهنگسازی، وب سایت آرم ملودی را مشاهده و مورد ارزیابی قرار دهید. همچنین این مرکز با همکاری مستقیم با فروشگاه اینترنتی ایران صوت به آموزش رایگان محصولات عرضه شده به کاربران و دوره های تخصصی تولید موسیقی توسط کامپیوتر می پردازد. تمامی کالاهای خریداری شده دارای یک دوره آموزشی رایگان در محل آرم ملودی هستند، برای بهره مندی از این دوره ها کارت شارژ آموزش رایگان خود را در زمان خرید از ما دریافت کرده و آنرا در هنگام مراجعه یا تماس با این مرکز آموزشی به متصدی ثبت نام تحویل عرضه نمایید تا از مزایای تخفیفی آن بهره مند گردید.