Antelope Audio New Edge Family-min

رنج گسترده شبیه ساز میکروفون از کمپانی انتلوپ اودیو – Edge Series

کمپانی Antelope Audio که در سال های گذشته محصولات جدیدی را برای شبیه ساز میکروفون های خود عرضه نموده است از میکروفون های سری Edge پرده برداری نمود. این کمپانی که اخیرا میکروفون های جدید و تکنولوژی ویژه ای را برای شبیه سازی میکروفون های دست نیافتنی ارائه نموده بود، محصولاتش در دسته بندی میکروفون های حرفه ای را به ۵ مدل افزایش داد.

در گذشته این میکروفون ها به دو مدل قلمی verge و دیافراگم بزرگ Edge محدود بود ولی با کار آمد بودن این محصولات و استقبال زیاد کاربران از این تکنولوژی، انتلوپ اودیو تصمیم گرفته است محصولات جدید سری Edge را عرضه نماید. این میکروفون ها در کنار کارت صداهای Antelope که دارای پردازشگر داخلی و پنل نرم افزاری مستقل می باشند توانایی شبیه سازی بیش از ۱۵ میکروفون دست نیافتنی، وینتیج و گران قیمت دنیا را دارد.

کمپانی انتلوپ اودیو محصولات جدید سری Edge را در سه مدل و تحت عناوین Edge Solo , Edge Dou و Edge Quadro عرضه نموده است که هر کدام از آنها دارای قابلیت های ویژه ای می باشند. این میکروفون ها میتوانند از صدابرداری مونو تا سه بعدی مورد استفاده قرار گیرند. میکروفون Edge Solo یک میکروفون دیافراگم بزرگ است که برای صدابرداری مونو طراحی شده است و دارای الگوی قطبی کاردیوید است که میتوان توسط آن به بیش از ۱۵ شبیه ساز میکروفون دست یافت.

Antelope Audio New Edge Microphones

همچنین محصول دیگری تحت Edge Dou در این محصولات به چشم میخورد که دارای کپسول دو وجهی است و برای استفاده در هنگام صدابرداری از وکال و ساز در فیگورهای اومنی، کاردیوید و 8 بهینه سازی شده است. این میکروفون دارای دو دیافراگم است و صدایی با جزئیات بیشتر به نسبت محصول قبلی Edge عرضه می نماید.

اما مدل پرچمدار میکروفون های سری Edge محصولی متفاوت تحت عنوان Edge Quadro است. این میکروفون از دو کپسول مستقل (استریو) که هر کدام دو وجهی هستند، بهره می برد. این میکروفون استریو با قابلیت چرخش کپسول بالایی خود میتواند برای صدابرداری در حالت های مید ساید و X,Y قرار بگیرد. همچنین یک گزینه عالی برای صدابرداری سه بعدی با استریو ایمجینگ صحیح است. Edge Quadro بر اساس میکروفون های High-End کمپانی Manley طراحی شده است و میتوان از آن دریافتی ۳۶۰ درجه انتظار داشت.

شبیه سازهای میکروفون کمپانی انتلوپ اودیو بصورت رایگان روی کارت صدا های حرفه ای این کمپانی از قبیل  Discrete 8 ،Discrete 4 ، Goliath ، Orion Studio ، Zen Tour و بزودی روی کارت صدا های Goliath HD ، Orion Studio HD و +Zen Studio قابل استفاده است. همچنین کمپانی پکیج هایی را تحت عنوان Discrete 4 Bundle و Discrete 8 Bundle عرضه نموده است که همراه با میکروفون های Edge و Verge عرضه می گردند. از مزایای بزرگ استفاده از این کارت صداها میتوان به کانورتر های سطح بالا، پردازشگر FPGA و بیش از ۵۰ شبیه ساز سخت افزارهای حرفه ای اشاره نمود.

  • نظرات کاربران