COVID-19

کرونا – COVID-19

با توجه به شیوع ویروس کرونا یا همان COVID-19 که متاسفانه از ماهها پیش همچنان گریبان گیر جان انسانهای جهان شده است. چالش مدیریتی بزرگی را بین کشورهای سراسر دنیا به وجود آورده است تا با ارائه طرح های مختلف بتوانند این ویروس تازه شناخته شده ی بشری را مهار نمایند. از اینرو فروشگاه اینترنتی ایران صوت در راستای کاهش سفرهای شهری و برون شهری روش های متفاوتی را به نسبت گذشته برای ارسال و تحویل کالا به مشتریان خود عرضه می دارد که آنها را تا زمانی که کشور درگیر ویروس کرونا است، ترغیب به خرید غیر حضوری از این فروشگاه کند.

یکی از تفاوت های عمده ارسال سفارشات در این ایام، ارائه ی سرویس با تاخیر بیشتر به علت ملاحظات بیشتر و رعایت نمودن پروتکل های بهداشتی است. چرا که تمامی محصولات در هنگام ورود و خروج از مجموعه به صورت کامل با مواد و شوینده های مورد تایید و استاندارد ضد عفونی می شوند، تا بسته ها قبل از رسیدن به درب منزل شما به میزان قابل توجهی از هر گونه ویروس و آلودگی پاک شود.

از آنجا که یکی از روشهای انتقال ویروس لمس سطوح است، قابلیت پرداخت در محل چه بصورت نقد و چه از طریق کارت خوان سیار از قسمت سفارشات حذف شده است تا قابلیت ارسال و دریافت کالا در بالاترین سطح ایمنی در برابر انتقال ویروس کوید ۱۹ صورت پذیرد. همچنین کلیه سفارشات تهران که قبل از ساعت ۱۴ در هرروز ثبت شده اند، بصورت زمانبندی شده و منطقه ای در همان روز مابین ساعات ۱۵ الی ۲۰ تحویل خریداران می گردند.

لازم به توضیح است کلیه سفارشات ثبت شده توسط مشتریان در دیگر شهرهای کشور با ۲۴ ساعت تاخیر صورت می پذیرد؛ به علت اینکه شرکت پست نیز دارای مراتبی ویژه برای جلوگیری از انتقال ویروس کرونا می باشد. از اینرو کلیه سفارشات مشتریان از شهرهای دیگر بین سه تا چهار روز کاری تحویل خواهد شد.

به امید پیروزی