معرفی کارت صداهای جدید Heritage-Audio-i73-Pro
9ام بهمن 1402

کارت صدا‌‌‌‌‌ های جدید در سه مدل مختلف

تیم مهندسی کمپانی Heritage Audio در اروپا – مادرید، اسپانیا- از کارت صدا های جدید سری i73 در سه مدل پرده برداری کرد. این کارت صدا ها که همگی دارای پری امپ هایی در کلاس استودیویی هستند، مدار الکترونیکی پیش تقویت کننده و پری امپ محبوب 1073 را در اختیارتان خواهند گذاشت تا بتوانید از آنها برای تقویت سیگنالهای ورودی تا ۷۰ دسیبل استفاده کنید.

کارت صداهای سری i73 از طریق درگاه USB-Type-C به انواع سیستم های کامپیوتری متصل می شوند و شکل و شمایل آنها قطعا شما را به یاد محصولات وینتیج AMS Neve خواهد انداخت. مدل ابتدایی این سری از محصولات تحت عناوین Pro ONE و Pro 2 نامگذاری شده است و مدل پرچمدار این سریپ Pro EDGE نام دارد. از نظر کیفی تمامی مدلها برای تولید صدایی با گرمای آنالوگ یکسان هستند و میتوانند برای ضبط توسط موسیقی‌دانان، تهیه‌کنندگان و مهندسان صدای امروزی مورد استفاده قرار گیرند.

پری امپ میکروفون کلاسیک سری i73 در محصولات Heritage Audio همه کاره هستند و میتوانند به عنوان پیش تقویت کننده ای به سبک 1073 برای ورودی های لاین از انواع تجهیزات صوتی آنالوگ یا انواع سازهای پیکاپ دار مانند بیس و گیتار یا همه نوع میکروفون کاندنسر/داینامیک سیگنالی تروتمیز ارایه نمایند. کارت صدای i73 Pro ONE با ساختار ۲ورودی و ۴ خروجی خود، دارای یک ورودی میکروفون/لاین/اینسترومنت با پری امپهای کلاس A و ترانسفورمرهای بالانس هستند. همچنین i73 Pro 2 دارای دو ورودی کومبو و مدل EDGE مضاف بر دو ورودی XLR/TRS دارای ورودی و خروجی اپتیکال ADAT است، تا بتوانید با آن به مجموع ۱۲ ورودی و ۱۶ خروجی برسید.

هر سه مدل دارای ورودی های آنالوگ میکروفون/ساز و لاین، خروجی های استریو مانیتورینگ و هدفون هستند، و برتری EDGE از نظر تنوع ورودی و خروجی روی ورودی برای دو ساز پیکاپدار همزمان و دو هدفون است. همچنین برای ورودی های کومبو تغذیه فانتوم پاور ۴۸+ ولت با سوییچ های تغییر فاز و پد و روی خروجی مانیتورینگ سوییچ های DIM حالت پخش مونو و Mute تعبیه شده اند.

این محصولات دارای کانورتری با نرخ نمونه برداری ۳۲ بیت ۱۹۲ کیلوهرتز هستند تا به شکلی خارق العاده و واقعی سیگنالهای صوتی آنالوگ را به دیجیتال تبدیل نمایند. محصولات سری i73 مضاف بر اینها دارای پردازشگر داخلی (DSP) برای پایین آوردن تاخییر ورودی و خروجی به شکل نامحسوسی تا میزان صفر هستند. این کارت صداها قیمتی از ۶۴۹ تا ۱۵۰۰ یورو دارند.

  • نظرات کاربران