18ام اسفند 1397

شیوه رجیستری و فعالسازی گارانتی محصولات RODE

ایران صوت مفتخر است به عنوان فروشنده رسمی محصولات کمپانی RODE بتواند در ایران به فعالیت بپردازد، از اینرو نمایندگی رسمی و توزیع کننده کمپانی روود – راژمان سیستم – برای تمامی محصولاتی که از فروشگاه ایران صوت خریداری شوند گارانتی رسمی بین المللی را فعال می نماید. مدت زمان این گارانتی وابسته به نوع محصول متفاوت است که در زیر هر یک از محصولات و در قسمت توضیحات درج شده است. جهت حصول چنین مطلبی پس از خرید هرکدام از این محصولات، مراحل زیر را طی نمایید تا گارانتی شما فعال گردد.

۱- ابتدا وارد سایت Rode Microphones شده و سپس مانند تصویر زیر از بالای صفحه و در کنار قسمت جستجو، بر روی دکمه “Register your warranty” کلیک نمایید.

 

۲- در مرحله بعد مدل دستگاه خود را از داخل لیست انتخاب نمایید. ( در این مرحله بر اساس مدل محصول گارانتی ارائه شده از سوی شرکت RODE برای شما نشان داده می شود)

۳- با انتخاب مدل، عکس محصول و محل قرارگیری سریال نامبر به شما نشان داده خواهد شد. اکنون در قسمت S/N “سریال نامبر” دستگاه خود را وارد نموده و بر روی دکمه Register کلیک نمایید.

۴- در این مرحله باید تاریخ خرید محصول، روش خرید (اینترنتی یا از فروشگاه)، کشور و فروشگاهی که از آن خریداری نموده اید را انتخاب نموده و سپس تصویر فاکتور و یا اسناد خرید خود را آپلود نمایید.

۵- در این مرحله آدرس ایمیل، نام و نام خانوادگی و یک رمز عبور برای ایجاد حساب کاربری در سایت Rode وارد کرده و بر روی دکمه Continue registration کلیک نمایید تا ثبت نام شما به پایان برسد.

پس از گذارندن تمامی مراحل بالا یک ایمیل از سمت وبسایت روود دریافت خواهید کرد، که باید آنرا به آدرس Support@iransote.com ارسال نمایید تا گارانتی شما را در ایران فعال نماییم.

  • نظرات کاربران